Zmineralizowana woda z Morza Martwego

 Brak w magazynie
19,00 zł

Woda z Morza Martwego do skóry tłustej, mieszanej, wrażliwej, łuszczącej się

Czysta woda z Morza Martwego posiada unikalną kombinację minerałów (m.in. magnez, potas, wapń, siarkę, brom, fluor, żelazo, cynk, miedź i mangan) i aż 25% soli. Od wieków wykorzystywana jest do pielęgnacji. Najlepiej sprawdzi się do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej, skłonnej do wyprysków, wrażliwej i ze skłonnością do łuszczenia.

Wysoka zawartość substancji mineralnych sprawia, że woda z Morza Martwego działa regenerująco i pobudza odnowę komórkową w skórze. Ma właściwości odmładzające, ujędrnia skórę i chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Woda z Morza Martwego koi, odświeża i działa łagodząco.

Stosowanie wody z Morza Martwego na włosy i skórę głowy zmniejsza wypadanie włosów, wzmacnia, zmniejsza łuszczenie i swędzenie skóry głowy.

Nie zawiera środków konserwujących, parabenów, fenoksyetanolu, EDTA, sztucznych dodatków, syntetycznych barwników ani substancji zapachowych.

Pojemność: 200ml

100% Maris aqua (Chloride, Magnesium, Calcium, Potassium, Sodium lodide, Sulphate, Bromide, Fluoride, Iron, Zinc, Copper, Manganese)

Regenerująca kąpiel całego ciała:

Do ciepłej wody w wannie dodać 200 ml wysoko zmineralizowanej wody z Morza Martwego w celu ujędrnienia, regeneracji i nawilżenia skóry.

Wzmocnienie włosów i cebulek:

  1. Kilka kropli wysoko zmineralizowanej wody z Morza Martwego dodać do szamponu. Stosowanie szamponu z dodatkiem wody z Morza Martwego złagodzi uporczywe swędzenie skóry głowy. Dla uzyskania lepszych rezultatów warto dodatkowo masować skórę głowy. Szampon z dodatkiem wody z Morza Martwego należy pozostawić na włosach przez około 2-3 minuty. Spłukać obficie wodą, w razie potrzeby umyć włosy jeszcze raz przy użyciu samego szamponu.
  2. Wodę z Morza Martwego rozcieńczyć czystą wodą w proporcji 50/50 i stosować na skórę głowy kilka godzin przed myciem włosów w celu wzmocnienia cebulek włosów, ograniczenia wypadania i przyspieszenia tempa wzrostu.

Dodatek do kosmetyków:

Dodać kilka kropli wysoko zmineralizowanej wody do balsamu, kremu lub glinki.

Tonik do przemywania twarzy wacikiem:

Wodę z Morza Martwego rozcieńczyć z wodą w proporcji 50/50. Jeśli występuje przesuszenie skóry, należy zmniejszyć zawartość wody z Morza Martwego, dodając czystej wody. 

Do masażu ciała:

Kilka kropli wody z Morza Martwego dodać do łatwo wchłaniającego się oleju do masażu.

 

Unikać kontaktu z oczami i wrażliwymi częściami ciała - wysokie stężenie soli może je podrażnić. Jeśli produkt dostanie się do oczu, należy natychmiast przemyć je dużą ilością wody.

Woda z Morza Martwego jest silnie skoncentrowana, powinna być rozcieńczona przed użyciem. W formie nierozcieńczonej jest to kosmetyk o silnym działaniu, dlatego przed aplikacją - szczególnie na twarz - zaleca się wykonanie testu skórnego.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty