Żel do toalet

 Brak w magazynie
14,90 zł

Żel do czyszczenia wyrobów ceramicznych, usuwania kamienia i osadów

Wykonany ze składników pochodzenia naturalnego żel do czyszczenia toalet skutecznie usuwa kamień i osady. Zawarta w żelu gliceryna nabłyszcza i zapobiega ponownemu zabrudzeniu powierzchni. Olejek ze skórki cytryny działa antyseptycznie i oczyszcza powierzchnię. Doskonale sprawdza się w czyszczeniu zabrudzeń mineralnych oraz osadów z wapnia.

Żel nie zawiera: SLS, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych. 

Produkt wegański. 

Pojemność: 750g

poniżej 5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów ; naturalny olejek eteryczny ze skórki cytryny (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, gumę ksantanową, cytrynian sodu, glicerynę, rozpuszczalnik.

UWAGA: Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Rozprowadzić pod kołnierzem lub na górnej części ścianki muszli. Zaczekać parę minut i przetrzeć szczotką.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty