Naturalne kosmetyki do stylizacji włosów

Ilość produktów: 5

na stronę

Ilość produktów: 5

na stronę

Naturalne kosmetyki do stylizacji włosów

W Natuo.pl znajdziesz naturalne pudry, pianki, żele, woski i lakiery do włosów. Naturalne produkty do stylizacji włosów zadbają o doskonały wygląd włosów, utrwalą fryzurę i pomogą w jej ułożeniu.

Naturalne kosmetyki do stylizacji włosów nie zawierają substancji szkodliwych - są to kosmetyki bez alkoholu, silikonów i parabenów. Zawierają natomiast cenne składniki roślinne i ziołowe, dzięki czemu produkty te nie tylko dbają o idealny wygląd fryzury, ale także pielęgnują włosy, dbają o ich kondycję i podkreślają ich blask. Dobrze skomponowane produkty nie obciążają włosów i nie sklejają ich, pozwalają cieszyć się piękną fryzurą.

Dobry lakier do włosów nie powinien zawierać sztucznych substancji, które obklejają i sklejają włosy. Naturalny lakier do włosów bez alkoholu doskonale poradzi sobie z utrwaleniem fryzury, a zawarte w nim naturalne ekstrakty roślinne będą stanowić warstwę ochronną i pielęgnującą dla włosów. Są to doskonałe kosmetyki do stylizacji i układania włosów cienkich, kręconych, suchych, puszących się czy przetłuszczających się.

Naturalne pianki i żele do włosów doskonale sprawdzą się jako kosmetyki do układania loków i jako produkty do włosów kręconych. Pozwolą odżywić i nawilżyć włosy, dostarczą im cennych składników aktywnych, a dodatkowo podkreślą skręt włosów kręconych.

Naturalne kosmetyki do stylizacji włosów idealnie nadają się zarówno do włosów puszących się, suchych, łamliwych czy kręconych, jak i cienkich, przetłuszczających się, rzadkich. Najlepsze lakiery do włosów, pianki, woski i proszki do włosów znajdziesz w naszym sklepie – Natuo.pl. Znajdziesz u nas również produkty do układania włosów męskich: pastę oraz lakier do włosów dla mężczyzn.

W codziennej stylizacji włosów niezbędne są również szczotki do modelowania włosów. Szczotki do układania włosów z naturalnego włosia oraz szczotki do rozczesywania włosów znajdziesz również w naszym sklepie.

Naturalna ochrona włosów przed słońcem i wysoką temperaturą - termoochronne kosmetyki do włosów

Codzienna stylizacja włosów naraża je na zniszczenia spowodowane wysokimi temperaturami. Prostownice, lokówki, suszarki nie są sprzymierzeńcem w walce o piękne, zadbane włosy. Dlatego przed każdą stylizacją włosów należy pamiętać ochronie włosów przed wysoką temperaturą.

Można to zrobić używając sprayu termoochronnego do włosów wykonanego z naturalnych składników. Naturalny spray termoochronny tworzy na włosach warstwę ochronną, która zabezpiecza je przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury i czynników zewnętrznych oraz dodatkowo dba o pielęgnację włosów. Jest to doskonały sposób na ochronę termiczną włosów przed prostowaniem, kręceniem i suszeniem.

Oprócz preparatów chroniących włosy przed wysoką temperaturę powinno się również stosować mgiełki do włosów z filtrem UV. Ochrona włosów przed słońcem jest niezmiernie ważna, gdyż pod wpływem działania promieni słonecznych włosy stają się szorstkie, matowe, łamliwe, suche i mogą łatwiej się plątać. Spray ochronny do włosów przed słońcem chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV, pozwala cieszyć się pełnymi blasku, elastycznymi włosami przez całe lato.