Akcesoria do pielęgnacji włosów - szczotki i grzebienie

Ilość produktów: 4

na stronę

Ilość produktów: 4

na stronę

Szczotki i grzebienie do włosów

Dbając o pielęgnację włosów należy zwrócić uwagę na to, jakich akcesoriów do nich używamy – to niezwykle ważne, żeby nie przyczyniały się one do niszczenia włosów i pozostawiały je w dobrej kondycji.

Do rozczesywania warto zastosować szczotki do włosów z naturalnego włosia. Szczotka z naturalnego włosia bezboleśnie i skutecznie rozczesze splątane włosy, zbierze włosy, które wypadły i pomoże rozprowadzić sebum na całej długości włosów. Dobra szczotka do włosów z naturalnego włosia delikatnie masuje skórę głowy, pobudzając mikrokrążenie, dotleniając cebulki i powodując szybszy porost włosów. Wiele szczotek z naturalnego włosia posiada naturalną, drewnianą rączkę. Drewniana szczotka do włosów z naturalnym włosiem nie powoduje również elektryzowania włosów.

Istnieje wiele rodzajów naturalnych szczotek do włosów. Szczotka z włosia dzika jest twarda i bardzo wytrzymała, a struktura włosa dzika podobna jest do budowy ludzkiego włosa i zbudowana jest z keratyny. Szczotka do włosów z włosia dzika doskonale nadaje się do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, w tym także włosów cienkich, gęstych i rzadkich. Doskonale radzi sobie z rozczesywaniem włosów i nie powoduje ich plątania.

Okrągła i płaska szczotka sprawdzi się zarówno jako szczotka do rozczesywania, jak i do modelowania włosów. Okrągła szczotka do układania włosów krótkich powinna mieć niewielką średnicę. Do włosów dłuższych wybierz większą szczotkę, która pomoże w ich modelowaniu. W naszym sklepie Natuo.pl znajdziesz szczotki do modelowania włosów z włosia naturalnego, które możesz stosować do każdego rodzaju włosów, o każdej długości.

Szczotki do rozczesywania włosów z włosia naturalnego są również doskonałe dla dzieci i niemowląt. Szczotki wykonane z włosia kozy są niesamowicie miękkie i delikatne, dlatego nadają się do rozczesywania delikatnych dziecięcych włosów. Szczotka ze szczeciny sprawdzi się z kolei do stosowania na ciemieniuchę u niemowląt.

Oprócz najlepszych szczotek do włosów, w naszym sklepie znajdziesz też drewniane grzebienie. Grzebień pomaga w układaniu włosów, można go wykorzystać do tapirowania włosów lub stworzenia idealnie gładkiej fryzury.

Akcesoria do pielęgnacji włosów

Dbając o odpowiednie odżywienie i nawilżenie włosów często używamy nie tylko odżywek, lecz również masek do włosów. Zwykle muszą one być nałożone przez dłuższy okres czasu - 15-30 minut. Nałożenie na ten czas czepka na włosy spowoduje, że składniki aktywne w nich zawarte lepiej wchłoną się we włosy. W Natuo.pl znajdziesz wielorazowe czepki i turbany, które są wykonane z doskonałej jakości materiałów i, przede wszystkim, ekologiczne!

Najlepsze szczotki do włosów dla niemowląt, dzieci i dorosłych, grzebienie drewniane, czepki kąpielowe na włosy i akcesoria do upinania włosów, takie jak jedwabne gumki do włosów, frotki do włosów, spinki i opaski do włosów znajdziesz tylko w Natuo.pl.