Akcesoria do pielęgnacji włosów - szczotki i grzebienie

Ilość produktów: 5

na stronę

Ilość produktów: 5

na stronę

Aby dbanie o włosy było przyjemniejsze i skuteczniejsze, warto nabyć naturalne akcesoria do włosów, które ułatwią ich pielęgnację. Produkty takie jak szczotki, grzebienie, gumki, scrunchies, opaski czy turbany do włosów, które są zrobione z naturalnych tworzyw, są nie tylko ekologiczne, lecz również korzystnie wpływają na stan włosów i nie powodują ich szarpania oraz niszczenia. Poznaj naturalne akcesoria do włosów z Natuo.pl

Szczotki i grzebienie do włosów

Jeśli zależy nam na prawidłowej pielęgnacji włosów, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, jakich akcesoriów do nich używamy. Niezwykle istotne jest, aby nie przyczyniały się one do niszczenia włosów i pozostawiały je w dobrej kondycji.

Pierwszym produktem, któremu najeży się przyjrzeć są szczotki i grzebienie. Do rozczesywania warto stosować szczotki do włosów z naturalnego włosia, które skutecznie rozczesują nawet splątane i niesforne włosy, zbierają te, które wypadły i pomagają rozprowadzić sebum na całej ich długości. Dobra szczotka do włosów z naturalnego włosia delikatnie masuje skórę głowy, stymulując mikrokrążenie, dzięki czemu dotlenia cebulki włosów, pobudzając ich porost. Jeśli zatem zapuszczasz włosy - w Twojej łazience nie może zabraknąć produktu, jakim jest naturalna szczotka do włosów.

Wiele szczotek z naturalnego włosia posiada naturalną, drewnianą rączkę, która nie przyczynia się do elektryzowania włosów. Szczotki wykonane z naturalnych tworzyw to również produkty bardzo ekologiczne, przyjazne środowisku naturalnemu.

Zamiast szczotki możesz również wybrać drewniany grzebień. Drewniane grzebienie pomagają rozczesać włosy, nie elektryzując ich, nie uszkadzając i nie wyrywając. Są niezastąpioną pomocą w stylizacji włosów, a także w ich pielęgnacji - ułatwiają np. rozprowadzenie odżywki.

Rodzaje szczotek do włosów

W Natuo.pl możesz kupić kilka rodzajów naturalnych szczotek do włosów.

Szczotka z włosia dzika jest twarda i niezwykle wytrzymała. Warto wiedzieć, że struktura włosa dzika jest podobna do budowy ludzkiego włosa i tak samo jak ona zbudowana jest z keratyny. Szczotka do włosów z włosia dzika to produkt doskonały do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, w tym także włosów cienkich, rzadkich czy bardzo gęstych. Skutecznie rozczesuje włosy, nie powodując przy tym ich plątania. 

Okrągła, płaska szczotka będzie świetna zarówno do rozczesania włosów, jak i ich modelowania. Jeśli nie przekonują Ciebie szczotki z naturalnym włosiem, możesz wybrać również wykonaną z łatwo kompostowalnego materiału biodegradowalnego np. szczotkę do włosów Eco Hairbrush Anwen.

W naszym sklepie kupisz również naturalne, okrągłe szczotki do modelowania i stylizacji włosów, które nie uszkadzają ich struktury i nie szarpią.

Szczotki z włosia naturalnego spiszą się również do włosów dzieci i niemowląt. Szczotki z włosia kozy są niezwykle delikatne i miękkie, zatem skutecznie rozczeszą dziecięce włoski, nie powodując przy tym nieprzyjemnego szarpania. Z kolei szczotka ze szczeciny nadaj się idealnie do stosowania na ciemieniuchę u niemowląt.

Opaski, gumki i scrunchie

Kolejna kategoria produktów to opaski, gumki i scrunchies, które nie tylko nadają modnego wyglądu fryzurze, lecz również dbają o to, aby włosy nie były szarpane i uszkodzone. Zwykłe opaski i gumki mogą ciągnąć, wyrywać i szarpać włosy, niepotrzebnie uszkadzając ich strukturę. Wykonane z najlepszej jakości materiałów opaski, gumki i scrunchie, które kupisz w naszym sklepie, nie ugniatają włosów, a do tego świetnie sprawdzą się do ich modnej stylizacji!

Turbany do włosów

W trosce o odpowiednie odżywienie i nawilżenie włosów często używany produktem są maski do włosów. Zazwyczaj muszą być one na włosach przez dłuższy czas np. 30 minut, a na włosy powinien być założony ręcznik. W celu uniknięcia problemów ze spadającym z głowy ręcznikiem, możesz założyć turban na włosy np. marki Anwen, dzięki któremu trzymanie maski na włosach nie będzie już problemem. Dodatkowo, założenie turbanu sprawi, że składniki aktywne w niej zawarte wnikną głębiej w strukturę włosa.

W naszym sklepie Natuo.pl znajdziesz wielorazowe, bawełniane turbany do włosów wykonane z doskonałej jakości, ekologicznych materiałów, a także opaski kosmetyczne, które zabezpieczają włosy podczas zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy czy ciała.

Akcesoria do pielęgnacji włosów

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie naturalne produkty, takie jak szczotki do włosów z naturalnych tworzyw, przeznaczone zarówno dla niemowląt, dzieci, jak i osób dorosłych, grzebienie drewniane, turbany i czepki do włosów z najlepszej jakości materiałów, a także akcesoria do upinania włosów, takie jak jedwabne gumki, frotki, schrunchie czy opaski do włosów. Twoje włosy je pokochają!