Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ust

Ilość produktów: 27

na stronę

Ilość produktów: 27

na stronę

Naturalny peeling do ust – gładkie i piękne usta

Nic tak nie wygładza ust jak dobry, naturalny peeling, który skutecznie złuszcza martwy naskórek, przygotowuje skórę ust do przyjęcia składników odżywczych zawartych w kosmetykach nawilżających do ust i sprawia, że szminka nałożona na usta pięknie wygląda i długo się utrzymuje.

Naturalny peeling do ust nie tylko złuszczy martwy naskórek, lecz również dostarczy skórze składników, które ją odżywią. Formuły najlepszych peelingów do ust zawierają roślinne, ekologiczne olejki, jak choćby olej jojoba, olejek kokosowy, wosk pszczeli czy miód.

Skóra ust, podobnie jak skóra całego ciała potrzebuje złuszczania. Spierzchnięte, suche usta aż się proszą, by zastosować na nie peeling. Jeśli jednak potrzebujesz produktu, który łączy w sobie złuszczające właściwości peelingu i nawilżające pomadki, wybierz pomadkę peelingującą. Pomadka z peelingiem to produkt, który skutecznie wygładza usta, jednocześnie dostarczając składników odżywczych i nawilżając. Naturalną pomadkę do ust z peelingiem znaleźć można w ofercie polskiego producenta kosmetyków naturalnych Sylveco.

Cukrowy peeling do ust

Naturalne peelingi do ust bazują na cukrze, którego drobinki skutecznie, choć delikatnie złuszczają martwy naskórek i wygładzają usta. W składzie peelingów do ust znajdują się również substancje o nawilżającym i odżywczym działaniu, takie jak roślinne oleje czy miód. Miód działa na usta intensywnie odżywczo i regenerująco, dzięki czemu usta są w dobrej kondycji i zdrowo wyglądają.

Cukrowy peeling do ust ma niesamowicie przyjemny zapach i pyszny smak. Niektóre z peelingujących kosmetyków do ust po wykonanym zabiegu można po prostu zjeść! Peeling cukrowy do ust możesz przygotować samodzielnie lub skorzystać z bogatej oferty naturalnych peelingów do ust proponowanej przez doskonałych producentów – Iossi, Sylveco czy Mokosh.

Jak stosować peeling do ust?

Najlepsze efekty stosowania peelingu do ust można zauważyć stosując go regularnie. Jak często? Wszystko zależy od potrzeb skóry Twoich ust, jednak można przyjąć, że 1-2 razy w tygodniu w zupełności wystarczy. 

Po nałożeniu peelingu na usta powinno się wykonać nim delikatny masaż, do całkowitego rozpuszczania cukru, po czym zmyć, przetrzeć wacikiem lub, w przypadku produktów części produktów, można je po prostu zlizać. Po zastosowaniu niezwykle przyjemnego masażu naturalnym, cukrowym peelingiem do ust warto nałożyć na nie balsam nawilżający, serum lub maskę do ust.

Kiedy nie należy wykonywać peelingu ust? Zawsze wtedy, gdy usta są popękane czy widać na nich drobne ranki – warto wtedy postawić przede wszystkim na dobry, nawilżający balsam do ust. Peeling mógłby jedynie zintensyfikować podrażnienia.

Zadbaj o piękne usta i wybierz najlepszy naturalny peeling do ust z oferty Natuo.pl!