Silnie nawilżające serum do twarzy

 Brak w magazynie
139,00 zł

Naturalne serum do skóry suchej, normalnej i wrażliwej

Silnie nawilżające serum Clochee w widoczny sposób poprawia napięcie skóry twarzy, wygładza ją i napina, łagodzi powstałe na niej zaczerwienienia i dogłębnie nawilża. Skóra odzyskuje blask i zdrowy wygląd!

Za spektakularne właściwości nawilżające serum są odpowiedzialne zawarte w nim kwasy hialuronowy wielkocząsteczkowy i małocząsteczkowy. Kwas hialuronowy jest związkiem chemicznym naturalnie występującym w naszym organizmie. Wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy nie wnika w głąb skóry, lecz formuje na jej powierzchni niewyczuwalną warstwę, która przyciąga i wiąże wodę, dzięki czemu skutecznie nawilża naskórek, zmniejsza zmarszczki i ułatwia innym substancjom wnikanie w głębsze warstwy skóry. Z kolei małocząsteczkowy kwas hialuronowy zapewnia nawilżenie skóry na jej głębszych warstwach.

Silnie nawilżające serum jest idealne do stosowania w codziennej pielęgnacji cery bardzo suchej i normalnej. Znajdzie zastosowanie także w pielęgnacji skóry tłustej i problematycznej – nawilży, nie obciążając.

W naturalnym serum do twarzy znajdują się dwa rodzaje kwasów hialuronowych:

- kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy – wykazuje zdolność wiązania wody poprzez tworzenie warstwy na powierzchni skóry, co zapewnia jej intensywne nawilżenie i wygładzenie powstałych zmarszczek. Ułatwia również przenikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.

- kwas hialuronowy małocząsteczkowy to naturalny składnik skóry, dzięki czemu zastosowanie go w serum nie powoduje alergii. Wiąże i zatrzymuje wodę w skórze, dzięki czemu utrzymuje właściwy poziom nawilżenia w głębszych warstwach skóry. Nawilżona cera jest jędrna i gładka, ma zdrowy i młody wygląd.

 

pojemność: 30 ml

Aqua**, Glycerin**, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate*, Sodium Hyaluronate*, Aqua (and) Hydrolyzed Corn Starch (and) Beta Vulgaris (Beet) Root Extract*, Sodium Dehydroacetate***
* Certified ingredients
** Natural raw materials
*** Approved for natural cosmetics

Serum nałożyć na skórę twarzy i szyi, pomijając okolice oczu i ust. Produkt wklepać delikatnymi ruchami. Serum nie jest oleiste, nie natłuszcza, więc można je stosować pod krem. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów zaleca się regularne, codzienne stosowanie produktu.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty