Płyn do prania ubranek i pościeli dziecięcej - hipoalergiczny

 Brak w magazynie
36,90 zł

Płyn do prania ubranek i pościeli dziecięcej

Wydajny płyn do prania ubranek i pościeli dziecięcej skutecznie usuwa zabrudzenia z białych i kolorowych tkanin. W składzie znajduje się naturalna biosurfaktyna z rzepaku, gliceryna i mydło z oleju z oliwek.

Naturalna biosurfaktyna z rzepaku usuwa zabrudzenia i działa antybakteryjnie. Gliceryna wygładza i uelastycznia włókna tkanin dzięki czemu są one bardziej miękkie i miłe w dotyku. Mydło z oleju z oliwek działa pielęgnująco na tkaniny i wygładza ich włókna. Jest delikatne dla skóry dziecka.

Płyn nie powoduje podrażnień na skórze rąk. Nie zawiera barwników oraz olejków i substancji zapachowych mogących wywołać podrażnienia i alergie, SLS, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych. 

Produkt wegański. 

Pojemność: 1l

5%-15% niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, mydło z oleju z oliwek, poniżej 5% anionowe środki powierzchniowo-czynne na bazie oleju kokosowego i rzepaku; hydroksymetyloglicynian sodu. Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, alkohol otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, glicerynę, środek zmiękczający wodę pochodzenia naturalnego, kwas cytrynowy, denaturant, cytrynian potasu.

Wydajność: zawartość butelki wystarcza na ok. 10 wsadów pralki. Temperatury prania: 30oC do 95oC. Dozowanie przy praniu ręcznym: 40 ml na 5 l wody. Oszczędzaj energię, stosując niższe temperatury i pełny wsad.
UWAGA: Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Wlej odmierzoną porcję płynu wg instrukcji dozowania i włącz pralkę lub pierz ręcznie w ciepłej wodzie. Przy opornych zabrudzeniach nanieś płyn bezpośrednio na tkaninę i wetrzyj. Wypróbuj najpierw w mało widocznym miejscu.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty