Płyn do prania - hipoalergiczny

 Brak w magazynie
34,90 zł

Płyn do prania różnego rodzaju tkanin białych i kolorowych

Płyn do prania Only Eco skutecznie usuwa zabrudzenia z różnego rodzaju tkanin białych i kolorowych. Jest bardzo wydajny. Został wykonany ze składników naturalnych (99,57%).

Znajduje się w nim:

  • Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku, która ma właściwości antybakteryjne i skutecznie usuwa zabrudzenia 
  • Gliceryna, która uelastycznia i wygładza włókna tkanin, dzięki czemu są one bardziej miękkie i miłe w dotyku
  • Mydło z oleju z oliwek i oleju kokosowego - czyści i zabezpiecza tkaniny, jest delikatny dla skóry

Płyn jest delikatny dla skóry rąk, nie zawiera: SLS, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych. 

Produkt wegański. 

Pojemność: 1l

5%-15% niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, mydło z oleju z oliwek i oleju kokosowego, poniżej 5% anionowe środki powierzchniowo-czynne na bazie oleju kokosowego i rzepaku; hydroksymetyloglicynian sodu. Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, alkohol otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, cytrynian potasu, glicerynę, kwas cytrynowy, denaturant.

Wydajność: zawartość butelki wystarcza na ok. 10 wsadów pralki. Temperatury prania: 30oC do 95oC. Dozowanie przy praniu ręcznym: 40 ml na 5 l wody. Oszczędzaj energię, stosując niższe temperatury i pełny wsad.


UWAGA: Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Wlać odmierzoną porcję płynu wg instrukcji dozowania i włączyć pralkę lub prać ręcznie w ciepłej wodzie. Przy opornych zabrudzeniach nanieść płyn bezpośrednio na tkaninę i wetrzeć. Wypróbować najpierw w mało widocznym miejscu.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty