Płyn do mycia naczyń

 Brak w magazynie
13,90 zł

Płyn do mycia naczyń na bazie biosurfaktyny z rzepaku, olejku pomarańczowego i gliceryny

Płyn do mycia naczyń jest delikatny dla rąk i bardzo wydajny. Wystarczy na 250 myć. W 99,74% został wykonany ze składników naturalnych. Zawiera naturalną biosurfaktynę z rzepaku, która skutecznie usuwa zabrudzenia i działa antybakteryjnie, glicerynę, która nabłyszcza naczynia oraz olejek ze słodkich pomarańczy działający antyseptycznie i skutecznie usuwający tłuste zabrudzenia.

Produkt skoncentrowany, nie pozostawia zacieków.

Płyn nie zawiera: SLS, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych. 

Produkt wegański. 

Pojemność: 500ml

poniżej 5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, anionowe środki powierzchniowo-czynne na bazie oleju kokosowego i rzepaku, amfoteryczne środki powierzchniowo-czynne na bazie oleju kokosowego, hydroksymetyloglicynian sodu, naturalny olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, chlorek sodu, glicerynę, emolient, kwas cytrynowy.

UWAGA: Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

W zależności od stopnia zabrudzenia, wlać parę kropli płynu pod strumień wody w zlewozmywaku. Umyć naczynia i wypłukać.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty