Płyn do mycia łazienek

 Brak w magazynie
19,90 zł

Płyn do czyszczenia łazienek i toalet: wanien, umywalek, kabin prysznicowych, armatury, płytek ceramicznych

Płyn do czyszczenia łazienek i toalet doskonale poradzi sobie z zabrudzeniami na wannach, umywalkach, kabinach prysznicowych, armaturze oraz płytkach ceramicznych. Doskonale czyści kamień i osad z mydła.

Zawarta w płynie gliceryna działa nabłyszczająco, zapobiega ponownemu zabrudzeniu powierzchni i zaparowywaniu szyb i luster. Olejek ze skórki cytryny doskonale czyści i działa antyseptycznie. Skuteczny szczególnie w przypadku zabrudzeń mineralnych, osadów z mydła i wapnia oraz smug.

Nie zawiera: SLS, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych. 

Produkt wegański. 

Pojemność: 500ml

poniżej 5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów; naturalny olejek eteryczny ze skórki cytryny (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, alkohol otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, glicerynę, denaturant, rozpuszczalnik.

UWAGA: Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. 

Spryskać czyszczoną powierzchnię, odczekać kilkadziesiąt sekund, a następnie przetrzeć wilgotną szmatką. Sprawdzić odporność czyszczonego materiału na działanie środka wykonując test na niewielkiej, ukrytej powierzchni. Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni zawierających wapień (marmur, alabaster, lastriko, beton, itp.).

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty