Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń

 Brak w magazynie
25,90 zł

Płyn do usuwania trudnych zabrudzeń na tekstyliach, tapicerce, dywanach oraz na gładkich powierzchniach

Skoncentrowany płyn do usuwania trudnych zabrudzeń został wykonany w 99,8% ze składników naturalnych. Doskonale poradzi sobie z czyszczeniem tekstyliów, tapicerek, dywanów i gładkich zmywalnych powierzchni takich jak: piekarnik czy szyby kominkowej.

Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń poradzi sobie z plamami z tłuszczu, makijażu, gumy do żucia, żywicy, pozostałościami kleju czy śladami od długopisów i mazaków.

Zawiera wytwarzaną przez mikroorganizmy naturalną biosurfaktynę z rzepaku, która ma właściwości antybakteryjne i skutecznie usuwa zabrudzenia, glicerynę, która nabłyszcza powierzchnię i zapobiega ponownemu zabrudzeniu, olejek ze skórki cytryny, który doskonale radzi sobie z zabrudzeniami mineralnymi i organicznymi oraz ekstrakt z grejpfruta, który doskonale czyści i działa antyseptycznie.

Płyn nie zawiera: SLS, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych. 

Produkt wegański.

Pojemność: 500ml

5% - 15% mydło na bazie oleju kokosowego, niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, poniżej 5% anionowy środek powierzchniowo-czynny na bazie rzepaku; hydroksymetyloglicynian sodu; naturalny olejek eteryczny ze skórki cytryny (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, cytrynian potasu, alkohol otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, glicerynę, kwas cytrynowy, rozpuszczalnik, ekstrakt z grapefruita, denaturant.

UWAGA. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Zawiera d-limonen. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody.

Dokładnie spryskać czyszczoną powierzchnię, pozostawić na 2- 3 minuty, umyć za pomocą gąbki lub szmatki, spłukać czystą wodą.

Odplamianie: płyn nanieść na plamę, pozostawić na 10 minut, następnie wyprać tkaninę w pralce automatycznej lub ręcznie.

UWAGA! W przypadku odplamiania tkanin kolorowych – przed użyciem sprawdzić na niewidocznej części tkaniny.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty