Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń

 Dostępny od ręki
25,90 zł

Płyn do usuwania trudnych zabrudzeń na tekstyliach, tapicerce, dywanach oraz na gładkich powierzchniach

Skoncentrowany płyn do usuwania trudnych zabrudzeń został wykonany w 99,8% ze składników naturalnych. Doskonale poradzi sobie z czyszczeniem tekstyliów, tapicerek, dywanów i gładkich zmywalnych powierzchni takich jak: piekarnik czy szyby kominkowej.

Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń poradzi sobie z plamami z tłuszczu, makijażu, gumy do żucia, żywicy, pozostałościami kleju czy śladami od długopisów i mazaków.

Zawiera wytwarzaną przez mikroorganizmy naturalną biosurfaktynę z rzepaku, która ma właściwości antybakteryjne i skutecznie usuwa zabrudzenia, glicerynę, która nabłyszcza powierzchnię i zapobiega ponownemu zabrudzeniu, olejek ze skórki cytryny, który doskonale radzi sobie z zabrudzeniami mineralnymi i organicznymi oraz ekstrakt z grejpfruta, który doskonale czyści i działa antyseptycznie.

Płyn nie zawiera: SLS, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych. 

Produkt wegański.

Pojemność: 500ml

5% - 15% mydło na bazie oleju kokosowego, niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, poniżej 5% anionowy środek powierzchniowo-czynny na bazie rzepaku; hydroksymetyloglicynian sodu; naturalny olejek eteryczny ze skórki cytryny (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, cytrynian potasu, alkohol otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, glicerynę, kwas cytrynowy, rozpuszczalnik, ekstrakt z grapefruita, denaturant.

UWAGA. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Zawiera d-limonen. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody.

Dokładnie spryskać czyszczoną powierzchnię, pozostawić na 2- 3 minuty, umyć za pomocą gąbki lub szmatki, spłukać czystą wodą.

Odplamianie: płyn nanieść na plamę, pozostawić na 10 minut, następnie wyprać tkaninę w pralce automatycznej lub ręcznie.

UWAGA! W przypadku odplamiania tkanin kolorowych – przed użyciem sprawdzić na niewidocznej części tkaniny.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty