Olej Marakuja - do włosów wysokoporowatych

 Brak w magazynie
16,90 zł

Olej do włosów suchych, łamliwych, puszących się

Olej Marakuja do włosów wysokoporowatych to kompozycja trzech olejów: z kiełków pszenicy, lnianego i z pestek jabłka. Oleje korzystnie wpływają na elastyczność włosów i działają odżywczo. Produkt posiada zapach soczystych owoców marakui. Może być stosowany do pielęgnacji twarzy i ciała.

Włosy wysokoporowate są zazwyczaj kręcone lub zniszczone i suche na skutek np. nieodpowiednich zabiegów fryzjerskich. Łuska włosa mocno odstaje od jego kory i jest nieregularnie rozmieszczona. Łatwo reaguje na zmiany wilgotności i temperatury powietrza. Włosy wysokoporowate są bardzo wrażliwe i łatwo o ich zniszczenie. Brak odpowiedniej pielęgnacji włosów o wysokiej porowatości powoduje że stają się one szorstkie, matowe i spuszone.

Pojemność: 50ml

Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Pyrus Malus (Apple) Seed Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol

1.Większą ilość oleju nanieść na nieumyte suche lub zwilżone włosy. Po upływie min. 30 minut, włosy umyć szamponem jak zwykle.

2. Niewielką ilość oleju (1-2 krople) nanieść na końcówki umytych, wilgotnych jeszcze włosów.

3. Niewielką ilość oleju nanieść na skórę twarzy lub ciała.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty