Oczyszczająco - wygładzająca maska węglowa PEEL-OFF

 Dostępny od ręki
30,00 zł

Maska peel-off do twarzy do skóry problematycznej, zanieczyszczonej, ze stanami zapalnymi

W składzie maski typu peel-off znajduje się ziemia okrzemkowa, młody owies, mleko kozie i algi, dzięki którym maska wygładza i oczyszcza skórę.

Ziemia okrzemkowa ma właściwości przeciwzapalne, wzmacniające i regenerujące oraz doskonale oczyszcza. Mleko kozie działa nawilżająco, a młody owies doskonale odpowiada na potrzeby skóry problematycznej i podatnej na alergie. Zawarte w kremie algi dzięki neutralizacji pH przywracają skórze równowagę. Dodatkowo oczyszczają skórę z toksyn i szkodliwych substancji.

W składzie maski nie znajdują się substancje chemiczne ani dodatki pochodzenia zwierzęcego, jest w pełni naturalny. Wykonana ręcznie w krótkich seriach. Może być stosowana przez vegan i wegetarian.

Pojemność: 50ml

Solum Diatomeae, Algin, Calcium Sulfate, Tetrasodium Pyrophosphate, Trisodium Phosphate, Spirulina Platensis (Spirulina) Powder, goat milk, Carbon, Rhealba, Parfums

2 łyżeczki maski rozcieńczyć w proporcji 1:1 z hydrolatem lub wodą. Maska powinna mieć konsystencję gęstej śmietany. Maskę nałóż na twarz omijając okolice oczu i ust. Maskę pozostawić na twarzy ok. 10 minut, do momentu zastygnięcia. Po upływie tego czasu ściągnąć maskę palcami z góry na dół.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty