Mydło naturalne Pod Niebem Toskanii

 Dostępny od ręki
22,00 zł

Naturalne, ręcznie robione mydło do każdego rodzaju skóry

Mydło Pod Niebem Toskanii Mydło Stacja opiera swoje działanie na oliwie z oliwek, oliwkowych pestkach i olejku rozmarynowym, które przenoszą nas na chwilę pod słoneczne niebo Toskanii. Drobinki z pestek oliwek zapewniają skórze delikatne złuszczenie, a oliwa z oliwek intensywnie nawilża skórę. Z kolei olejek rozmarynowy zapewnia produktowi właściwości odkażające, grzybobójcze, regenerujące i łagodnie pobudzające, przez co mydło jest idealnym rozwiązaniem w przypadku osłabionego organizmu i zmęczonych mięśni. Mydło działa odprężająco na zmysły i nawilżająco na skórę.

Poszczególne kostki mydła mogą nieznacznie się od siebie różnić, co jest efektem ręcznej produkcji mydeł. W żaden sposób nie wpływa to jednak na jakość produktu. Ważne jednak, aby mydło przechowywać w odpowiednich, suchych warunkach i zapewnić odpływ wody np. na mydelniczce z otworami czy sitku.

waga: około 120 g

Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Glycerin, Olea Europaea ( Olive) Seed, Rosmarinus Officinais Leaf Oil, Limonene*, Linalool

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty