Mydło gospodarcze do zadań specjalnych

 Dostępny od ręki
10,50 zł

Bakteriobójcze mydło czyszczące z olejem kokosowym i gliceryną

Mydło gospodarcze to produkt przeznaczony do mycia mocno zabrudzonych rąk (może przydać się ogrodnikom lub mechanikom), jak również do zapierania plam na różnego rodzaju tkaninach bądź do czyszczenia pędzli kosmetycznych.

Zawarty w mydle olej kokosowy nadaje mu właściwości czyszczących i bakteriobójczych, dzięki czemu z rąk, tkanin czy innych produktów, do których zostanie zastosowane, znikają brud, kurz i bakterie.

Mydło gospodarcze doskonale się pieni, a także potrafi doczyścić plamy i zabrudzenia, z którymi zwykłe środki chemiczne niejednokrotnie sobie radzą.

Mydło gospodarcze nie zawiera przetłuszczenia, w związku z czym może być używany do czyszczenia wszelkiego rodzaju tkanin bez obawy o to, że pozostaną na nim tłuste plamy.

pojemność: 80g (+/-10%)

olej kokosowy, gliceryna

- pranie ręczne: niewielką ilość mydła należy rozprowadzić w 2-3 litrach ciepłej wody. Po wypraniu tkanin mydłem, ubrania powinny zostać delikatnie przepłukane wodą. Można również zastosować inną metodę i namoczyć tkaninę, po czym delikatnie wetrzeć w nią mydło gospodarcze.

- czyszczenie powierzchni: na gąbkę lub bezpośrednio na zabrudzoną powierzchnię nanieść należy niewielką ilość mydła, dokładnie przetrzeć i zmyć mydliny za pomocą wody.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty