Mydło dla dzieci Baltazar

 Dostępny od ręki
25,00 zł

Naturalne mydło dla dzieci oraz do wszystkich rodzajów skóry, również z atopowym zapaleniem skóry, łuszczycą i egzemą

Mydło dla dzieci Baltazar Mydło Stacja to produkt, który powstał w wyniku konsultacji z rodzicami i wieloletnich obserwacji oraz badań. Jego skład opiera się na oleju konopnym, o wyjątkowym regenerującym, odżywiającym i wygładzającym skórę działaniu, co jest efektem wysokiej zawartości fitosteroli, fosfolipidów i minerałów. Dodatkowo, w oleju konopnym znajdują się witaminy A, C, E, B i witamina K, odpowiedzialna za właściwości przeciwgrzybiczne, antybakteryjne i przeciwzapalne mydła. Olej ma zielonkawy kolor, który zawdzięcza wysokiej zawartości chlorofilu w nasionach. Posiada on właściwości przeciwzapalne i łagodzi skórę dziecka.

W mydle Baltazar znajduje się także olej kokosowy, masło shea oraz delikatny olej migdałowy. Połączenie tych olejów w mydle i jego duże przetłuszczenie 8% zabezpieczają delikatną skórę dziecka przed utratą wilgoci z naskórka i rozwojem bakterii.

Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, delikatnie działanie i łagodzenie stanów zapalnych, mydło jest polecane dla osób borykających się z chorobami skóry takimi jak atopowe zapalenie skóry (AZS), łuszczyca czy egzema.

waga: około 120 g

Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Sodium Almondate, Sodium Hepate, Glicerin

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty