Ajeden

Ajeden

Ajeden

Witamy na naszej stronie wszystkich tych, którzy regularnie tu zaglądają ja i tych, którzy znaleźli się tu przypadkowo – mam nadzieję, że po kilku słowach wstępu zachęcimy Was do dalszego przeglądania strony.

Czy znacie takie miejsce, gdzie czas płynie wolniej? Gdzie jest problem ze znalezieniem zasięgu w telefonie, gdzie nie potrzebny jest budzik, bo o wstaniu nowego dnia przypomina kogut.

  1. To właśnie tutaj na obrzeżach
  2. Drawieńskiego Parku Narodowego znajduje się mała,
  3. rodzinna manufaktura mydła i miodu.

Po długim czasie powróciliśmy do tego co lubimy robić i co sprawia nam ogromną przyjemność. Założyliśmy małe gospodarstwo, w którym to właśnie czas płynie wolniej, pszczoły zbierają nektar i pyłek z kwiatów, a kozy szukają nieustannie czegoś do zjedzenia:).

Lista 2

To właśnie tutaj w maleńkiej pracowni w ciszy i spokoju leżakują nasze mydła czekając na Was. Naszym celem było stworzenie takiego miejsca, w którym nie bylibyśmy uzależnieni od tego co daje nam szeroko rozumiany przemysł. Chcieliśmy w 100% wykorzystać to co daje na natura, otaczająca nas przyroda.

  • Warzywa z przydomowego ogródka ,
  • zioła zbierane na pobliskich łąkach,
  • miód z własnej pasieki,
  • świeże kozie mleko o poranku
  • chyba nam się to udało
  • tym wszystkim chcielibyśmy podzielić się z Państwem.

Jesteśmy szczęśliwi mogąc dzisiaj zaprezentować Wam nasze produkty. Jest to na razie namiastka naszych pomysłów i mocy przerobowych, ale jak to mówią od czegoś trzeba zacząć.

Dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.