Lanolina hipoalergiczna

 Dostępny od ręki
32,00 zł

Lanolina - dla dzieci, niemowląt, kobiet w ciąży i matek karmiących

Lanolina dla niemowląt, dzieci i matek karmiących jest całkowicie naturalnym produktem pozyskiwanym z tłuszczu owiec z Australii i Nowej Zelandii. Nie zawiera konserwantów ani dodatkowych składników.

Lanolina Mokosh jest wysokooczyszczona i hipoalergiczna, a testy kliniczne potwierdziły, że nie ma przeciwwskazań, aby stosowały ją osoby ze skórą nadwrażliwą. Mogą ją stosować kobiety w ciąży, matki karmiące i dzieci od pierwszego dnia życia, jest bezpieczna i łagodna dla skóry.  100% lanolina Mokosh została przebadana dermatologicznie i sprawdzona pod względem czystości mikrobiologicznej.

Lanolina posiada silne właściwości nawilżające i zmiękczające. Skutecznie łagodzi i koi podrażnienia, przynosi ulgę suchej skórze, działa wspierająco na proces gojenia się ran. Chroni warstwę lipidową skóry, zabezpiecza ją przed nadmierną utratą wody, dzięki czemu skóra jest dobrze nawilżona.

Stosowanie lanoliny podczas karmienia piersią zapobiega powstawaniu podrażnień wywołanych przez przystawianie dziecka do piersi, a także zachować zdrowy wygląd skórze wokół brodawek.

Lanolina to nieoceniony produkt do pielęgnacji skóry przesuszonej, który może być stosowany zarówno u dorosłych, jak i niemowląt oraz dzieci np. do zapewnienia nawilżenia spierzchniętym ustom lub podrażnionym płatkom nosa.

Działanie lanoliny:

- zapobiega przesuszeniu i podrażnieniom brodawek, które mogą wystąpić podczas karmienia piersią (nie jest konieczne zmywanie Lanoliny Mokosh przed przystawieniem dziecka do piersi),

- działa regenerująco na podrażnioną i suchą skórę,

- zabezpiecza usta przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych - wiatrem, mrozem, suchym powietrzem.

 

pojemność: 15ml

Lanolin

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty