Hydrolat ze skórki cytryny

 Dostępny od ręki
29,00 zł

Hydrolat ze skórki cytryny - do skóry tłustej, mieszanej, naczynkowej

W pełni naturalny hydrolat ze skórki cytryny powstaje w wyniku destylacji parą wodną. W jego składzie nie znajdują się żadne sztuczne dodatki, konserwanty ani alkohol. 

Hydrolat ze skórki cytryny nadaje się w szczególności do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej i naczynkowej. Wykazuje właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne i ściągające. Poprawia elastyczność skóry, jej koloryt, zapobiega powstawaniu obrzęków, a także wzmacnia i uszczelnia słabe i kruche naczynka krwionośne.

W hydrolacie ze skórki cytryny znajduje się niewielkie stężenie witaminy C, a także pektyna i rutyna, które powstrzymują rozkład witaminy C. Składniki aktywne hydrolatu sprawiają, że wpływa on pozytywnie na wygląd skóry, odświeżając ją i nadając jej blasku. Doskonale oczyszcza skórę tłustą i usuwa nadmiar sebum oraz zanieczyszczenia.  

Hydrolat ze skórki cytryny może być stosowany wieczorem jako tonik przywracający równowagę skórze, dodawany do kosmetyków lub aplikowany bezpośrednio na skórę w formie mgiełki. Warto pamiętać, że nie należy go stosować na skórę tuż przed eksponowaniem jej na słońce.

Działanie hytrolatu ze skórki cytryny:

- zmniejsza obrzęki,
- działanie antyseptyczne, przeciwzapalne,
- wzmacnia i chroni kruche naczynka,
- doskonale oczyszcza skórę,
- działa ściągająco, zmniejsza pory.

pojemność: 100 ml

Hydrolat ze skórki cytryny (ekologiczny).

W hydrolacie możliwe jest wytrącenie się naturalnego osadu.

Na oczyszczoną skórę należy nanieść odpowiednią ilość produktu. Można stosować go jako tonik, mgiełkę odświeżającą lub bazę do rozrabiania maseczek.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty