Hydrolat z wiązówki błotnej Pani Jeziora Ofiga

 Dostępny od ręki
27,90 zł

Hydrolat do cery problematycznej, skłonnej do wyprysków, z przebarwieniami i do pielęgnacji włosów

Hydrolat o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwbakteryjnych, który działa normalizująco na poziom wydzielanego sebum, dlatego znajduje zastosowanie w pielęgnacji cery problematycznej. Sprawdzi się także jako produkt do pielęgnacji włosów, gdyż wzmacnia ich cebulki.

Pani Jeziora Ofiga jest w 100% naturalnym hydrolatem pozyskiwanym w procesie destylacji parą wodą kwiatów wiązówki błotnej, dzięki czemu w produkcie pozostają cenne właściwości odżywcze.

Wiązówka błotna jest rośliną posiadającą właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne – stężenie salicylanów, glikozydów fenolowych i flawonidów w niej zawarte jest absolutnie ponadprzeciętne. Prowadzone nad jej działaniem badania potwierdziły, że zawarte w niej substancje powstrzymują namnażanie się bakterii trądzikowych, dlatego Pani Jeziora znajdzie zastosowanie w pielęgnacji cer problematycznych, ze skłonnościami do niedoskonałości, wyprysków, zaskórników. Polubi się także z cerą z przebarwieniami, gdyż zawiera kwas ferulowy, potrafiący zminimalizować zmiany powstałe na skórze w wyniku nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne.

Hydrolat Pani Jeziora to również produkt, który nadaje się do pielęgnacji włosów – normalizuje wydzielanie sebum, działa wzmacniająco na cebulki włosów, a także wspomaga walkę z  łupieżem i łuszczycą.

Szklana butelka z atomizerem ułatwia korzystanie z kosmetyku – kilka wciśnięć i twarz pokrywa przyjemna mgiełka o delikatnym, kwiatowo-migdałowym zapachu.

Hydrolat może być uzupełnieniem pielęgnacji do serum Dzika Figa lub skwalanu Sama Słodycz. Należy wtedy spryskać twarz hydrolatem, a następnie nałożyć serum lub skwalan, na jeszcze wilgotną skórę.

W produkcie nie znajdują się konserwanty, może jednak wytrącać się osad i zmętnienia – jest to całkowicie naturalne.

UWAGA! Produkt nie jest wskazany dla matek karmiących, kobiet w ciąży i dzieci!

Spiraea Ulmaria Flower Water

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty