Glinka zielona

 Dostępny od ręki
14,00 zł

Glinka zielona do skóry tłustej, mieszanej, trądzikowej

Glinka zielona jest polecana w szczególności do cery trądzikowej, łojotokowej, z niedoskonałościami i nadmiarem sebum. Ma działanie oczyszczająco-złuszczające, peelingujące, wygładzające, antyseptyczne i absorpcyjne. Działanie absorpcyjne polega na fizycznym wiązaniu substancji szkodliwych oraz chemicznej absorpcji wody. Glinka wychwytuje toksyny z powierzchni skóry. Działanie antyseptyczne sprawia, że glinka pomaga w gojeniu drobnych skaleczeń, ukąszeń komara i lekkich oparzeń. Glinka wykazuje właściwości ściągające co przyczynia się do zmniejszenia widoczności porów i wygładzenia drobnych zmarszczek.

Glinka zielona pozyskiwana jest ze skał krzemionkowo-aluminowych. Zawiera liczne związki mineralne.

Pojemność: 65g

Działanie:

- Skóra jest oczyszczona z toksyn

- Działa wygładzająco

- Usuwa martwy naskórek

- Działa odżywczo na skórę

- Ma działanie przeciwzapalne

- Przyspiesza gojenie się skóry w przypadku ukąszeń owadów, drobnych skaleczeń czy lekkich oparzeń

- Reminalizuje skórę

Montmorillonite

W przypadku cery tłustej, trądzikowej i mieszanej maseczka z glinki zielonej powinna być nakładana na strefę tłustą, a na pozostałe obszary twarzy należy nałożyć łagodniejszą glinkę np. białą.

Glinkę zmieszać z letnią wodą. Maska powinna mieć konsystencję błota. Nałożyć na twarz i pozostawić na ok 20 minut do momentu gdy maseczka wyschnie. Po tym czasie maseczkę zmyć letnią wodą wykonując lekki masaż.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty