Glinka czarna

 Dostępny od ręki
17,00 zł

Glinka czarna do skóry tłustej, trądzikowej i zanieczyszczonej

Glinka czarna reguluje aktywność gruczołów łojowych i zwęża pory. Polecana jest dla osób, które posiadają bardzo zanieczyszczoną tłustą skórę, z wągrami i rozszerzonymi porami.

Glinka bentonitowa z dodatkiem węgla aktywowanego jest naturalnym minerałem, który występuje w postaci od ciemno - zielonego do czarnego proszku. Jej właściwości detoksyfikujące porównać można do glinki zielonej.

Właściwości oczyszczające sprawiają, że skóra pozostaje ujednolicona, zregenerowana i gładka.

Glinka bentonitowa powstaje ze skał wulkanicznych, więc jest produktem w pełni naturalnym. Glinka doskonale absorbuje zanieczyszczenia z dodatnim i ujemnym ładunkiem dzięki czemu tak doskonale oczyszcza skórę. W połączeniu z węglem aktywnym podwaja swoje właściwości oczyszczające.

Pojemność: 90g

 

100% Bentonite (Carbon Black)

Glinkę wymieszać z letnią wodą i nałożyć na skórę twarzy. Po około 20 minutach zmyć maseczkę letnią wodą wykonując lekki masaż (szczególnie przy cerze tłustej).

Nie należy dopuścić do wyschnięcia maseczki, dlatego najlepiej stosować maseczkę podczas kąpieli. W celu uzyskania zadawalających efektów maseczkę stosować 2-3 razy w tygodniu.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty