Glinka biała kaolin

 Dostępny od ręki
15,00 zł

Glinka biała do każdego rodzaju skóry

Glinka biała kaolin to najłagodniejsza odmiana glinki. Właśnie dlatego może być ona stosowana do wszystkich rodzajów skóry, a w szczególności do skóry wrażliwej, suchej, z oznakami starzenia, naczynkowej czy alergicznej. Łagodząca glinka biała kaolin nie podrażania i nie odtłuszcza tak mocno jak pozostałe glinki.

Glinka działa łagodząco i wspomaga gojenie co sprawia, że może być stosowana również przez osoby z cerą tłustą ze skłonnością do stanów zapalnych. Glinka oczyszcza z toksyn i zanieczyszczeń, usuwa bakterie, działa odtruwająco, delikatnie złuszcza martwy naskórek. Po użyciu skóra jest bardziej gładka i rozjaśniona.

Glinka jest wydobywana z Morza Śródziemnego. Jest bogata w pierwiastki i mikroelementy jak np. krzemian magnezu, aluminium, potas, selen, miedź i mangan, które mają doskonały wpływ na cały organizm.

Glinkę koalin można stosować do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Ma postać jasnego proszku.

Pojemność: 50g

Działanie:

- Działa oczyszczająco i tonizuje skórę

- Działa wygładzająco

- Daje efekt rozjaśnienia poszarzałej cerze

 

Koalin Clay 100%

Glinkę zmieszać z wodą lub olejem. Maska powinna mieć konsystencję gęstego błota. Nałożyć na skórę i poczekać do wyschnięcia (nie krócej niż 10-15 minut). Jeśli maseczka zaschnie wcześniej należy zwilżyć ją wodą za pomocą ściereczki lub gąbki. Zmyć maseczkę za pomocą letniej wody.

W przypadku cery tłustej i mieszanej podczas zmywania maseczki można wykonać delikatny masaż peelingujący.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się lub załóż konto, aby dodać opinię.

Szybka wysyłka

Upominek niespodzianka

Zawsze pomocni

Sprawdzone produkty