Naturalne kule i bomby do kąpieli

Ilość produktów: 12

na stronę

Ilość produktów: 12

na stronę

Naturalne kule do kąpieli - czas na relaks!

Musujące kule to doskonały dodatek do kąpieli. Zawarte w nich olejki eteryczne pozwalają się zrelaksować, koją zmysły i rozluźniają mięśnie. Kulki do kąpieli dbają o odpowiedni nastrój tworząc obfitą pianę, piękny zapach i zmieniając kolor wody. Niektóre zawierają suszone kwiaty lub zioła, które po rozpuszczeniu kul swobodnie pływają po powierzchni wody przenosząc nas w świat relaksu.

Naturalne kule musujące do kąpieli doskonale sprawdzą się również dla dzieci. Stanowią urozmaicenie kąpieli, dostarczają bodźców sensorycznych, barwią wodę, pięknie pachną, a ich naturalny skład sprawia, że są bezpieczne dla skóry dziecka. Nie wywołują podrażnień i alergii, a delikatne składniki pielęgnują skórę.

Zestaw kul do kąpieli sprawdzi także się jako prezent albo piękna dekoracja łazienki.

Naturalna pielęgnacja ciała w kąpieli

W trakcie kąpieli skupiamy się na oczyszczeniu skóry z zanieczyszczeń używając żeli i płynów do kąpieli lub mydeł. Używamy peelingów do ciała, aby usunąć martwy naskórek, pobudzić krążenie, wspomóc walkę z cellulitem. Często zapominamy, że kąpiel to doskonały moment na pielęgnację ciała - nawilżenie, odżywienie, regenerację, zmiękczenie czy wygładzenie skóry.

Regularne stosowanie kul do kąpieli to znacznie więcej niż wieczorny relaks podczas kąpieli w wannie. Zawarte w kulach kąpielowych składniki aktywne: naturalne oleje roślinne, masła, witaminy i ekstrakty doskonale pielęgnują skórę. Po zastosowaniu kulek do kąpieli nie ma konieczności stosowania dodatkowych balsamów, maseł i kremów do ciała.

W Natuo.pl znajdziesz naturalne, ręcznie robione, pełne roślinnych ekstraktów i olejów bomby i kule do kąpieli najlepszych producentów kosmetyków naturalnych.