Naturalne dezodoranty w kremie

Ilość produktów: 5

na stronę

Ilość produktów: 5

na stronę

Naturalny dezodorant bez aluminium

Świadomość dotycząca soli aluminium często wykorzystywanych w dezodorantach i antyperspirantach stale wzrasta. Coraz częściej sięgamy po naturalne antyperspiranty i dezodoranty bez soli aluminium. Jaka jest różnica między dezodorantem a antyperspirantem? Antyperspirant oprócz hamowania nieprzyjemnego zapachu blokuje także wydzielanie potu zatrzymując pracę gruczołów potowych. Antyperspiranty to produkty przeciw poceniu. Dezodorant natomiast nie blokuje naturalnego procesu pocenia, ale jest odpowiedzialny za neutralizację nieprzyjemnego zapachu.

Dezodoranty naturalne dzięki starannie dobranym składnikom nie tylko przeciwdziałają nieprzyjemnemu zapachowi, ale dodatkowo pielęgnują skórę pod pachami dbając o jej nawilżenie, co pozwala uniknąć problemu swędzenia skóry pod pachami.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór naturalnych dezodorantów i antypespirantów bez aluminium. Oferujemy dezodoranty w różnej postaci: dezodoranty w sztyfcie, w kremie, w kamieniu oraz w kulce i w sprayu. Dezodoranty dostępne w naszej ofercie będą odpowiednie dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W natuo.pl znajdziesz znane marki produkujące dezodoranty: Mydlarnia Cztery Szpaki, Mglife, Sylveco, La-Le.

Zadbaj o środowisko - wybierz naturalny dezodorant w kremie!

Często spotykanym problemem po zakończeniu dezodorantu jest to gdzie wyrzucać opakowanie po dezodorantach. Na szczęście coraz częściej marki produkujące naturalne dezodoranty wychodzą na przeciw ochronie środowiska i oferują pojemniki na dezodoranty wykonane z tworzyw podlegających recyklingowi. Dezodoranty w kremie, które znajdziesz w naszym sklepie są zapakowane w szklane słoiczki, które w 100% podlegają recyklingowi. Pojemnik po dezodorancie może być również wykorzystany ponownie - zgodnie z ideą zero waste.

Dobry dezodorant w kremie pochłania nieprzyjemny zapach i nie blokuje naturalnego procesu wydzielania potu. Dezodoranty w kremie pozwalają cieszyć się uczuciem komfortu i świeżości przez cały dzień. Stosując go zapomnisz o plamach pod pachami. Dodatkowo dezodorant w kremie jest łatwy w aplikacji.

W swojej ofercie posiadamy najlepsze dezodoranty od Mydlarnia Cztery Szpaki w wersji bezzapachowej oraz cytrusowo-ziołowej, a także Mglife cytrusowy duet. Każdy z tych dezodorantów sprawdzi się jako dezodorant damski i męski, a także jako naturalny dla nastolatków.

Dezodorant w podróży samolotem

Dezodorant w kremie to doskonały kosmetyk do zabrania w podróż. Ograniczenia bagażowe w samolotach często uniemożliwiają zabranie ze sobą skutecznego antyperspirantu czy dezodorantu. Dezodorant w kremie dzięki swojej konsystencji możemy z łatwością przełożyć do mniejszego opakowania, które jest dopuszczalne w podróży samolotem. Dzięki temu możesz mieć w bagażu podręcznym, zawsze przy sobie.