Naturalne dezodoranty i antyperspiranty

Ilość produktów: 20

na stronę

Ilość produktów: 20

na stronę

Naturalny antyperspirant i dezodorant - skuteczne kosmetyki przeciw poceniu

Stosując dezodorant lub antyperspirant chcemy zachować świeżość i komfort przez cały dzień. Zależy nam na tym, by sprawdził się zarówno w codziennych czynnościach, jak i podczas stresującego dnia, treningu czy zwiedzania pięknych miejsc w czasie upału. Choć wielu osobom może się wydawać, że naturalne antyperspiranty i dezodoranty nie poradzą sobie z prawdziwymi wyzwaniami, to już po pierwszym użyciu przekonają się, że byli w błędzie.

Naturalne antyperspiranty i dezodoranty stosowane przeciw poceniu są równie skuteczne co inne dostępne na rynku produkty. Doskonale niwelują nieprzyjemny zapach i pozwalają cieszyć się komfortem i świeżością przez cały dzień. Dodatkowo, ich naturalny skład sprawia, że nasza skóra nie jest narażona na kontakt ze sztucznymi substancjami czy konserwantami, może swobodnie oddychać, a składniki aktywne w nich zawarte pielęgnują skórę, dbają o jej nawilżenie i odżywienie oraz łagodzą podrażnienia.

Warto także poznać różnicę między antyperspirantem a dezodorantem. Antyperspirant blokuje pory skóry, dzięki czemu hamuje naturalny proces pocenia i daje efekt suchości, natomiast dezodorant pozwala skórze się pocić, ale pochłania pot i nieprzyjemny zapach.

W Natuo.pl znajdziesz naturalne antyperspiranty i dezodoranty bez aluminium w kremie, kulce, krysztale, sprayu i sztyfcie. W naszej ofercie znajdują się również ałuny w krysztale oraz sprayu.

Naturalny antyperspirant - gwarancja suchej skóry

Jeśli zależy ci na suchej skórze i ograniczeniu wytwarzania potu powinieneś sięgnąć po naturalny antyperspirant. Antyperspinat ma za zadanie zapobiegać poceniu się skóry - zatyka ujścia gruczołów potowych, przez co pot nie jest uwalniany na zewnątrz. Skuteczny antyperspirant sprawi, że efekt suchej skóry będzie utrzymywał się nawet do 48h. Wystarczy kąpiel, aby zmyć kosmetyk ze skóry i odblokować pory.

Wybierając produkt przeciw poceniu warto sięgać po naturalny antyperspirant bez aluminium. Szczególnie w przypadku wyboru antyperspirantu dla dzieci należy zwrócić uwagę na jego naturalny skład. Powszechnie dostępne, drogeryjne antyperspiranty i dezodoranty stosowane przeciw poceniu mogą powodować swędzenie pod pachami, ponieważ związki chemiczne i alkohol, które są w nich zawarte wywołują podrażnienia skóry i wysuszają ją. Naturalne antyperspiranty blokują pocenie się, ale nie zawierają szkodliwych dla skóry substancji i zapachów. Mają za to w składzie wiele składników o pielęgnujących i odżywczych właściwościach, które utrzymują skórę pach w dobrej kondycji.

Naturalny dezodorant - sposób na nieprzyjemny zapach potu

Naturalne dezodoranty to skuteczna alternatywa dla antyperspirantów. Dezodorant, w odróżnieniu od antyperspirantu, pozwala skórze się pocić, nie zaburza naturalnego procesu oczyszczania organizmu z toksyn, ale skutecznie pochłania pot i nieprzyjemny zapach. Naturalny dezodorant nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać, a zawarte w nim składniki aktywne pomagają pielęgnować delikatną skórę pod pachami, nawilżają, odżywiają, działają bakteriobójczo i grzybobójczo.

Naturalny dezodorant pozwala cieszyć się uczuciem świeżości przez cały dzień. W ofercie naszego sklepu znajdziesz dezodoranty w kremie, sztyfcie, sprayu, krysztale i kulce zarówno damskie, jak i męskie. W Natuo.pl znajdziesz najlepsze naturalne dezodoranty takich marek jak: Sylveco, Cztery Szpaki, EcoLab, LillaMai. Dostępne są również dezodoranty odpowiednie dla dzieci.

Kryształ ałunu

Kryształ ałunu był stosowany już w starożytności na drobne skaleczenia i rany. Ałun jest hipoalergiczny, neutralizuje nieprzyjemny zapach potu, ogranicza rozwój bakterii na skórze. Nie zatyka porów, dzięki czemu nie zaburza naturalnego procesu pocenia. Kryształ ałunu to naturalny sposób na zlikwidowanie nieprzyjemnego zapachu potu. Jest również niezwykle wydajny.

Ałun jest dostępny w formie kryształu, sprayu oraz jako dodatek do dezodorantów.